Środki ochrony osobistej

W dobie epidemii wyposażenie siebie, najbliższych, a także firmy i pracowników w środki ochronne jest jeszcze ważniejsze. Bardzo możliwe, że dotychczasowe trendy wcale nie ulegną zmianie, dlatego warto zaopatrzyć się w środki ochrony osobistej już teraz.

Zapraszamy do zakupu najwyższej jakości artykułów sanitarno-higienicznych. Jeśli szukasz takich produktów, jak maski ochronne jednorazowe i maseczki wielokrotnego użycia, rękawiczki ochronne, płyny dezynfekcyjne i żele bakterio- i wirusobójcze, a także inne środki ochrony, dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz produkty dla siebie i firmy!

Maski ochronne, płyny dezynfekcyjne i nie tylko – oferta

Kupując w TJMobile, masz pewność, że wybierasz najwyższej jakości produkty ochronne. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi możesz zaopatrzyć się w produkty z wielu kategorii poprzez jedno, proste i szybkie zamówienie. Towar wysyłamy natychmiast, a do każdego produktu dołączamy kartę charakterystyki produktu.

Wyposaż się w niezbędne artykuły ochronne i higieniczne – obsługujemy małe, średnie, jak i bardzo duże hurtowe zamówienia. Zamów od razu żele do dezynfekcji lub maseczki ochronne w dużych ilościach i niskich cenach. Wybieraj spośród takich produktów, jak:

  • maski ochronne jednorazowe (50 szt./op.),
  • maski ochrony osobistej wielokrotnego użytku (50 szt./op.),
  • wygodne i trwałe rękawice ochronne – nitrylowe,winylowe, lateksowe oraz foliowe (100 szt./op.),
  • płyny do dezynfekcji – 70% alkoholu – działanie bakteriobójcze i wirusobójcze, eliminują szkodliwe drobnoustroje (pojemności: 500 ml, 1000 ml lub 5000 ml),
  • żele dezynfekcji rąk – 70% alkoholu – do stosowania bez użycia wody w każdym miejscu i czasie (dostępne pojemności: 100 ml, 150 ml, 400 ml, 500 ml, 1000 ml i 5000 ml),
  • chusteczki do dezynfekcji rąk – 70% alkoholu – natychmiastowa i bardzo wygodna dezynfekcja (wygodne opakowanie 100 szt.).

Stosowanie środków dezynfekcyjnych w sklepach, salonach fryzjerskich, przedszkolach, przedsiębiorstwach i wielu innych miejscach jest nie tylko konieczne teraz, ale już zawsze będzie silnie rekomendowane. Zamów hurtowe ilości środków ochrony osobistejceną transportu nie musisz się przejmować. Istnieje możliwość transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami już teraz, aby złożyć zamówienie!

pierwsza-pomoc-a-srodki-ochrony-osobistej-768x513
OCHRONA OSOBISTA

Maseczki, Rękawiczki,Fartuchy,Czepki

Shopping Cart